Náš tým

JUDr. Radomír Hesoun
Místopředseda představenstva

Vystudoval Západočeskou univerzitu v Plzni – Fakultu právnickou. Poté pracoval pro významné společnosti jako např. Philip Morris ČR, British American Tobacco ČR, Euromedia Group. Baví se posouváním lidských možností.


Mgr. David Ptáček
Výkonný ředitel

Po ukončení studia na Metropolitní univerzitě se zaměřil na sběr zkušeností z různých typů společností. Odlišné možnosti přístupu k řešení situací nyní zúročuje při vedení projektu DIMIS. S oblibou posouvá lidské hranice a ty své pravidelně testuje na horském kole.


Václav Dvořák
Projektový manažer

Při studiu informatiky na České zemědělské univerzitě se seznámil s divadlem, které se mu stalo nejen velkým koníčkem, ale poskytlo mu rovněž startovní prostředí jeho kariéry.


Nikola Duchoslavová
HR manažerka

Vzhledem ke zkušenostem, které nasbírala jako hlavní programová vedoucí na skautských táborech či působením v ochotnickém divadelním spolku, si hravě poradí s veškerou personální agendou. 


Tomáš Vachuška
Obchodní manažer

Mnohaleté obchodní zkušenosti nabyl při práci pro domácí i zahraniční společnosti. A ty nejlepší z nich se snaží aplikovat a vylepšovat tak, aby byl zákazník maximálně spokojen.